PO WER

Uwaga!!! Zapraszamy do projektu PO WER

Weź  udział w innowacyjnym projekcie

"Ponadnarodowa mobilność uczniów"

pt. "Eko - Przyrodnicy Przyszłości"

realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

finansowanego ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Drodzy uczniowie klas VI - VIII,

z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do projektu "Ponadnarodowa mobilność uczniów" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój finansowanegio ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wszystkie informacje o przedsięwzięciu będą zamieszczane na stronie szkoły https://szkolaszyszki.edupage.org/ w zakładce POWER.

Dysponujemy liczbą 10 miejsc.

Zakwalifikowane osoby uczestniczyć będą w wyjeździe zagranicznym do Grecji. Ponadto:

- odkrywać histrorię, kulturę i tadycję polską i grecką,

- brać udział w zajęciach międzykulturowych,

- tworzyć atlasy flory oraz foldery ekosoystemów leśnych,

- integrować się z młodzieżą grecką oraz tworzyć trwał przyjazne relacje oparte na wzajemności i tolerancji.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w projekcie "Ponadnarodowa mobilność uczniów".

Informacje na temat kryteriów rekrutacji znajdziecie w zamieszczonym na stronie szkoły Regulaminie Rekrutacji (zakładka POWER)

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania Karty zgłoszenia i Oświadczenia uczestnika przedsięwzięcia (do pobrania na stronie szkoły) do sekretariatu szkoły w terminie od 25 kwietnia do 6 maja 2022 r.