Nasze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu PIX

Czterech uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do finału. Tam uplasowali się na miejscach IV, IV i VII.

14 marca obchodziliśmy Dzień Matematyki. Z tej okazji zorganizowane zostały zabawy, które miały na celu popularyzację matematyki, a także ukazanie jej zastosowania w różnych dziedzinach życia.Tegoroczne hasło brzmiało:  "Matematyka dzika". Rywalizację wśród klasy VIII i III gim. wygrała drużyna "Pi i spółka" w składzie: Grzegorz Chudek, Maciej Ciołek, Maciej Słomka, Jakub Popieluch i Norbert Olender. Zaś wśród młodszych klas zwyciężył zespół: "Super mózgi", do którego należeli: Kinga Pycka, Bartek Kowalik, Michał Ciołek i Mikołaj Mądry.

Julka Kowalczyk  i Maciej Ciołek zostali Finalistami konkursu przedmiotowego z matematyki, należy dodać, iż niewiele zabrakło do tytułu Laureata. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!smiley

Uczniowie klasy VIII, Julia Kowalczyk i Maciej Ciołek, zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki. Gratulujemy i czekamy na więcejsmiley

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Stop przemocy" zorganizowanego przez p. Agnieszkę Bogusz i p. Agnieszkę Basek:

1. Michał Ciołek - kl. 5

2. Maja Lato - kl. 5

Konkurs Gminnej Biblioteki Publicznej w Starych Kobiałkach "Wolność kocham i rozumiem". Uroczysta gala odbyła się 11 listopada 2018 r. w 100. rocznicę odzyskania przez Polske niepodległości.

Kategoria wokalna, szkoła podstawowa:

I miejsce - Maja Lato kl. V

III miejsce - Julia Bartosiak kl. V.

Gimnazjum:

III miejsce - duet Patrycja Rosa i Emilia Kowalczyk kl. III gim.

Gratulujemy!!!

19 października 2018 r. na orliku w Starych Kobiałkach odbyły się Mistrzostwa Gminy Stoczek Łukowski w piłce nożnej dziewcząt. Nasze uczennice zajęły III miejsce.

Gratulujemy smiley

Skład drużyny: Patrycja Rosa, Agnieszka Augustyniak, Julia Dziak, Kinga Lewandowska, Emilia Kachniarz, Amelia Rosa, Julia Kowalczyk.

12 października 2018 r. na orliku w Starych Kobiałkach odbyły się Mistrzostwa Gminy Stoczek Łukowski w piłce nożnej chłopców. Nasi uczniowie zajęli II miejsce.

Gratulujemy:-)

W ramacch obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia zorganizowano konkursy:

"Królową skakanki" została Julia Dziak, zaś tytuł "Piłkarz matematyk" otrzymał Jakub Wołoszka.